Domů>Pánská saka

První rande je vždy tak trochu zvláštní. Tím ovšem nemyslíme úplně první rande v životě muže, ale první rande se ženou, která se muži líbí, ale zatím se s ní nestihl blíže seznámit. Muž úplně přesně neví, co má od ženy očekávat, pokud tedy ženu nezná již z pracovního prostředí nebo osobního života a nevídají se denně či velmi často. Proto bude hodně přemýšlet nad tím, co si na sebe obleče. Musí se snažit představit si také, co si nejspíš na sebe obleče žena a svůj výběr navíc přizpůsobí místu, na kterém se bude rande konat. Jinak se obleče, když půjde se ženou na večeři do noblesní restaurace, jinak do kina a jinak na procházku do přírody.

Pro volnočasové aktivity se hodí jak moderní, tak sportovní saka

Samozřejmě, že variant, kam vyrazit na rande je mnohem více a tudíž i variant jak se obléknout. Má-li žena ráda sportovní styl oblékání, nejspíš se tak obleče i na rande, pokud vyznává spíše elegantní styl, obleče si něco více slavnostního. Ať už tedy zvolí variantu tu či onu, pro muže bude nejpraktičtější, když si obleče sako a k němu elegantní kalhoty nebo tmavé neseprané rifle bez nápisů. Ty mohou být také velmi elegantní. Sáhnout by měl mezi pánská saka, ale ne ta společenská. Společenské sako by bylo příliš slavnostní, a pokud by žena nakonec přišla ve sportovním oblečení, působila by vedle muže spíše obyčejným dojmem a to by žádný z mužů nechtěl.

Zvolit by měl raději moderní pánská saka, která se nosí s elegantními kalhotami a se společenskou košilí nebo klidně s tričkem či rolákem. Pokud se mu i takové oblečení zdá příliš slavnostní a má pocit, že by vedle ženy stále vypadal velmi nastrojeně, jsou tu ještě pánská sportovní saka k riflím. Jde o doplněk, který se nosí při jakýchkoli volnočasových aktivitách a přitom v něm muž vypadá stále elegantně. Když si sako odloží, má na sobě rifle a volnočasovou košili, tričko, svetr, vestu či elegantní mikinu. Možností, jak sladit sportovní sako s ostatním oblečením je celá řada a muži se v tomto směru vůbec nemusejí bát experimentů. Nejdůležitější je, aby vše bylo barevně sladěno, úspěch je pak zaručený. Takto oblečený muž dokáže svojí elegancí zapůsobit na ženu a ta se vedle něj nemusí cítit nevhodně oblečená, pokud si na sebe obleče třeba právě také rifle a sexy tričko, top nebo svetřík.